phoenixrisingmusic
» » Zeki Müren - Yeni Bir Aşk Arıyorum / Eski Dost Düşman Olmaz

Zeki Müren - Yeni Bir Aşk Arıyorum / Eski Dost Düşman Olmaz album mp3

Zeki Müren - Yeni Bir Aşk Arıyorum / Eski Dost Düşman Olmaz album mp3
Title:
Yeni Bir Aşk Arıyorum / Eski Dost Düşman Olmaz
Performer:
Released:
Country:
FLAC album size:
1466 mb
Other formats:
RA AAC MP2 XM DXD APE DMF
Genre:
Rating:
4.8 ✪

Music video by Zeki Müren performing Eskimeyen Dost (C) 1989 Türküola Müzik Yap. under exclusive licence to Sony Music Entertainment Turkey.

Album: Eskimeyen Dostlar. Translations: Persian. Seninle aşkımız eski bir roman. Kalbimde arama eski yerini. Sen gözümden akan sele karıştın. stesem de artık sevemem seni. Hasret rüzgarına yele karıştın. Yandı sayfaları külüdür kalan. Sevgilim herşeyim sendin bir zaman. Ne yazık sonunda ele karıştın. Kırılan kalbim var dinmez bir kini.

Play full-length songs from Eskimeyen Dost by Zeki Müren on your phone, computer and home audio system with Napster. Label: Türküola Müzik. Yeni Bir Aşk Arıyorum.

This song is by Zeki Müren and appears on the album Eskimeyen Dost (1982). Ne söylesen sen haklısınAylar var ki görüşmedikBir köşede oturup da Bir kadehi bölüşmedik. Kim ayırdı bizi bizden Kadere dur diyemedikNe yazık ki o günlerinDeğerini bilemedik. Eski dost düşman olmaz deyip de sitem etmeAyrılığın yükünü/suçunu yalnız bana yüklemeNe zaman gelirsen gel başıma tac olursun Sen benim eski değil eskimeyen dostumsun.

22 February 2017 ·. Eski dost düşman olmaz deyip te sitem etme Ayrılığın yükünü yalnız bana yükleme Ne zaman gelirsen gel başıma tac olursun Sen benim eski değil eskimeyen dostumsun. Eskimeyen Dost" : Selami Şahin & Gökhan Sezen.

Zeki Müren - Böyle Bir Kara Sevda Zeki Müren - Bir Yangının Külünü Zeki Müren - Karadır Kaşların (berduş) Zeki Müren Gözlerin Doğuyor Gecelerime Naz Müzik Yapım Akşam Olur Gizli Gizli Ağlarım - Zeki Muren Sev Beni Beni - Zeki Muren Hayat Sen Ne çabuk Harcadın Beni - Zeki Müren Kollarında öleyim - Zeki Müren Zeki Müren - Elbet Bir Gün Buluşacağız.

Altri album di Zeki Muren. Grafson'dan Zeki Müren Klasikleri Vo. Yalnız Benim Ol. Bahçevan. Gülünce Gözlerinin İçi Gülüyor.

Zeki Müren (Turkish pronunciation: ; 6 December 1931 – 24 September 1996) was a Turkish singer, composer, songwriter, actor and poet. Known by the nicknames "The Sun of Art" and "Pasha", he was one of the prominent figures of the Turkish classical music. Due to his contributions to the art industry, he was named a "State Artist" in 1991

Tracklist

Yeni Bir Aşk Arıyorum
Eski Dost Düşman Olmaz

Versions

Category Artist Title (Format) Label Category Country Year
3549 Zeki Müren Yeni Bir Aşk Arıyorum / Eski Dost Düşman Olmaz ‎(7") Grafson 3549 Turkey 1968
MGZ-3549 Zeki Müren Yeni Bir Ask Ariyorum / Eski Dost Dusman Olmaz ‎(7", Single) Grafson MGZ-3549 Turkey 1968