phoenixrisingmusic
» » Piasek - Wszystko Trzeba Przeżyć

Piasek - Wszystko Trzeba Przeżyć album mp3

Piasek - Wszystko Trzeba Przeżyć album mp3
Title:
Wszystko Trzeba Przeżyć
Performer:
Released:
FLAC album size:
1569 mb
Other formats:
AAC WAV ASF DXD MP4 AU ADX
Genre:
Rating:
4.8 ✪

A wszystko trzeba przeżyć Co do dnia każdy cal To wszystko trzeba przeżyć Słabość jest siłą w nas. Nie mów mi nie to miejsce Choćby wątpił i świat Zawsze o nią pytaj siebie - o nadzieję Drogą chodźmy przed siebie Choćby zima i strach Jeszcze zmieni się na lepsze - bądź pewien. e nie raz z nieba rzucą nam Cud i cios jakbym już to znał. A wszystko trzeba przeżyć Co do dnia każdy cal To wszystko trzeba przeżyć Słabość jest siłą w nas. A wszystko trzeba przeżyć Co do dnia każdy cal To wszystko przezwyciężysz Słabość jest siłą w nas. Lyrics powered by ww. usixmatch.

Lyrics for Wszystko Trzeba Przezyc by Piasek. Nie mów mi, nie to miejsce Nie mów mi nie twój czas Co nie uda się raz pierwszy - za trzecim. Drogą chodźmy przed siebie Drogą chodźmy przez świat Chociaż upadniemy częściej masz wiedzieć Że nie raz z nieba rzucą nam Cud i cios jakbym już to znał A wszystko trzeba przeżyć Co do dnia każdy cal To wszystko trzeba przeżyć Słabość jest siłą w nas Nie mów mi nie to miejsce Choćby wątpił i świat Zawsze o nią pytaj siebie - o nadzieję Drogą

Wszystko Trzeba Przezyc. (C) 2015 Sony Music Entertainment Poland Sp. z . na wylacznej licencji Impres Jot/Andrzeja Piasecznego.

Wszystko Trzeba Przezyc lyrics. Home Artists starting with P Piasek Lyrics Wszystko Trzeba Przezyc. Piasek - Wszystko Trzeba Przezyc Lyrics. droga chodzmy przed siebie droga chodzmy przez swiat chociaz upadniemy czesciej masz wiedziec  . a wszystko trzeba przezyc co dnia kazdy cal to wszystko przezwyciezyc slabosc jest sila w nas. Thanks to razvan.

Andrzej Tomasz Piaseczny (born Pionki, 6 January 1971) more commonly known as Piasek, is a Polish singer, songwriter, actor, and television personality. Former Mafia singer, Member of the Phonographic Academy of ZPAV. In the years 1997-2010 he performed in the TV series Złotopolscy, where he played the singer Kacper "Górniak" Złotopolski. His solo career began in 1998

Tracklist

1 Wszystko Trzeba Przeżyć 3:36

Companies, etc.

  • Phonographic Copyright (p) – BMG Poland
  • Copyright (c) – BMG Poland

Credits

  • Music By – Adam Abramek, Paweł Sot
  • Words By – Andrzej Piaseczny

Notes

Egzemplarz promocyjny
Nie do sprzedaży